Ogłoszenie

Jezeli gra ktos w CS 1.6 STEAM to zapraszam do gry, IP servera jest na tym forum zapraszam: www.cs-dzielnica.pl

#1 2009-01-29 07:19:15

totenjeden

Mangryang

Zarejestrowany: 2009-01-29
Posty: 5
Punktów :   

Pomocy

Mam problem z AgBotem
Kumpel poradził mi abym odpalił AgBota w ten sposub
Odpalam nuConnector uruchamiam bota następnie gre i po wbiciu na konto powinno coś się zrobić w bocie (niewiem zbytnio co bo się dobrze nieznam) Ale nic się nierobi .
na jakiejś stronie znalazłem instrukcje i tam było że jeszcze trzeba zrobić script a kumpel powiedział że się tego nierobi bo wtedy się najszybcien dostaje bana.
CO MAM ZROBIC POMOCY



Już wszystko zrobiłem Temat do zamknięcia

Ostatnio edytowany przez totenjeden (2009-02-17 19:09:33)

Offline

 

#2 2009-03-09 09:22:53

Grizzly90

Mangryang

Zarejestrowany: 2009-03-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: Pomocy

Mam duzy problem potrzebuje waszej pomocy, gdy odpalam agBota niby wszystko jest ok ale po 10 minutach bot sam sie wylacza o co chodzi ?? wylacza sie sam bot nuConector zostaje i silk tez. Prosze o szybka pomoc...  Mam nadzieje te wybralem dobry dzial


Bot dziala normalnie jesli wbije na serwer za pierwszym zarez tzn od razu po odpaleniu nuConectora i Bota powie mi ktos dlaczego ??

Ostatnio edytowany przez Grizzly90 (2009-03-10 12:15:48)

Offline

 

#3 2009-03-10 14:04:31

rick'rolld

Mangryang

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pomocy

siem,

Mam podobny problem z agbotem... a własciwie 2 problemy
1. pare dni temu sciagnalem agbota i mapy.. wszystko zrobilem ok, nuconnector blablabla 100% ale..
odpalam nuconnectora, nastepnie agbota... wlaczam loadera, i ... przez 3h wbic nie moglem do silka a przez loader wyskakiwaly mi rozne bledy.. np nie pokazywalo mi sie "connect" po tym jak nie udało sie wbic na acc... albo gdy znikal napic "(...) plx try again later.." to tło dziwnie skakalo i zmienialo troszke kolor....

2. Wczesniej gdy mialem agbota.. dzialal ok.. Ale :  (wbijalem przez loadera)
-wpisuje /mini, silk zchodzi do 1/8 ekranu, a Agbot znika o.O poprostu sie wylacza. a Nuconnector chodzi...

@czasami musze wklepać "/mini" a nastepnie "/full" poniewaz gram na bardzo starym kompie i jakos tak swiruje ze sie tnie bardzo mocno ... po /mini i /full dziala normalnie..

Moglby ktos dokladnie napisac, co mam zrobic z tymi błedami ?

-----
1. usunąłem silka i bota itd.... zainstalowalem sro i loadera jeszcze raz.. i wbilem na acc za 2 razem.. serv nie byl wcale mocno zaludniony... wiec to na pewno nie moj pech ze nie moglem wbic

Ostatnio edytowany przez rick'rolld (2009-03-10 14:07:46)

Offline

 

#4 2009-03-10 17:04:19

berbec_PL

Administrator

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-02-09
Posty: 220
Punktów :   
Nick: Berbec
Poziom: 20
Gildia: B.R.A.K
Serwer: Eldorado

Re: Pomocy

A sciagneliscie biblioteki, jezeli nie to na forum jest gdzies temat z tym.

Offline

 

#5 2009-03-10 22:00:01

rick'rolld

Mangryang

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pomocy

Ok sciagnalem bilbioteki i sie wszystko wlacza, tylko ze agbot nie widzi mojego chara, tzn nie jest napisane na górnych pasku nick hp itd, a po /mini i /full sie wylacza

co mam zrobic?

Offline

 

#6 2009-03-11 08:49:10

Grizzly90

Mangryang

Zarejestrowany: 2009-03-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: Pomocy

Ja mam wszystko co do bota potrzebne biblioteki, mediapacher,(czy jakos tak ) nuConector i Agbot. Odpalan najpierw nuConectora nastepnie ag bota i przez jakies 10 minut wszystko dziala a po 10 minutach lipa program ag bot znika nuConector i sro dzialaja dalej dlaczego tak jest ??

Acha bym zapomnial raz na jakies 20 odpalen bota, bot dziala normalnie nie wiem od czego to zalezy ...

Ostatnio edytowany przez Grizzly90 (2009-03-11 08:52:24)

Offline

 

#7 2009-03-11 13:59:50

rick'rolld

Mangryang

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pomocy

Mam b. podobny problem,
wlaczam wszystko niby ok, ...
wpisuje /mini & /full i agbot znika, a nuconnector i sro chodzi ;/

Offline

 

#8 2009-05-10 01:15:40

kurado

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-10
Posty: 26
Punktów :   
Nick: Likra0n_PL
Poziom: 66
Gildia: Dragonflame
Serwer: Olimpus

Re: Pomocy

Mam duzy problem potrzebuje waszej pomocy, gdy odpalam agBota niby wszystko jest ok ale po 10 minutach bot sam sie wylacza o co chodzi ?? wylacza sie sam bot nuConector zostaje i silk tez. Prosze o szybka pomoc...  Mam nadzieje te wybralem dobry dzial


Bot dziala normalnie jesli wbije na serwer za pierwszym zarez tzn od razu po odpaleniu nuConectora i Bota powie mi ktos dlaczego ??

stara wersja bota ta ma buga ze się wyłącza  tez tak miałem^^

Mam problem z AgBotem
Kumpel poradził mi abym odpalił AgBota w ten sposub
Odpalam nuConnector uruchamiam bota następnie gre i po wbiciu na konto powinno coś się zrobić w bocie (niewiem zbytnio co bo się dobrze nieznam) Ale nic się nierobi .
na jakiejś stronie znalazłem instrukcje i tam było że jeszcze trzeba zrobić script a kumpel powiedział że się tego nierobi bo wtedy się najszybcien dostaje bana.
CO MAM ZROBIC POMOCY



bot nie zaskakuje spróbuj ze srprox i upewnij się ze uruchomiłeś to MediaPatcher.exe !!

Ostatnio edytowany przez kurado (2009-05-10 01:15:52)


jeśli myślisz że żyjesz chwilą słuchasz tylko hip-hopu i naśladujesz czyjś styl to nawet do mnie nie pisz takich jak ty traktuje jak wroga
własny  styl jest ważny liczy się tylko to że ci się podoba

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bioajd.pun.pl www.kareena.pun.pl www.zakkw.pun.pl www.karczmaankhmorpork.pun.pl www.nd.pun.pl