Ogłoszenie

Jezeli gra ktos w CS 1.6 STEAM to zapraszam do gry, IP servera jest na tym forum zapraszam: www.cs-dzielnica.pl

#1 2009-05-05 12:51:09

svarti

Mangryang

Zarejestrowany: 2009-05-05
Posty: 2
Punktów :   

NuConnector -> trojan

Cześć,

Właśnie pobrałem ze stronki; www.rev6.com/bot package z najnowszym agbotem i moj antywirus (nod32) spybot i antytrojan wyświetla info, że plik nuconnector.exe ma trojana!!!
Na stronie jest info, że niby ma być wszystko bezpieczne. Czy może ktoś to potwierdzić lub zaprzeczyc?

Ostatnio edytowany przez svarti (2009-05-05 12:51:52)

Offline

 

#2 2009-05-05 17:21:31

berbec_PL

Administrator

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-02-09
Posty: 220
Punktów :   
Nick: Berbec
Poziom: 20
Gildia: B.R.A.K
Serwer: Eldorado

Re: NuConnector -> trojan

Wirusy w takich darmowych botach to normalka, sam go kiedys uzywalem.
Ale zagrozic to ci chyba niczym nie zagrazaja.

Offline

 

#3 2009-05-06 07:52:07

svarti

Mangryang

Zarejestrowany: 2009-05-05
Posty: 2
Punktów :   

Re: NuConnector -> trojan

Hmm... mało pocieszające...

     Czy ktoś próbował uruchomić agbota bez nuconnectora? Czy jest to wogóle możliwe? Gdzieś wyczytałem, że niuconnector zabezpiecza przed DC.... ale nie jestem tego pewny...
W miarę i bardzo prosty w obsłudze jest SROking, z tym, ze ma pewne wady, takie jak: jest wolny, nie da się ustawić automatycznego tworzenia pt i potwierdzania przyjęcia do tego pt.
Nie wiem kto pracuje nad tymi bota, ale i tak należą się słowa uznania za pracę i to, że są udostępnione za darmo.
Przydała by się jeszcze opcja w bocie dla taxerów z resem i harmony - funkcja resowonia swojego noobka w pt, ewentualnie pozostałych (chociaż nie koniecznie bo zazwyczaj są afk) oraz bajer do ustawiania w wybranym miejscu harmony... Mowie o tym, gdyż walka o bezpieczne spoty jest walką z wiatrakami. Guzik z bota jeśli i tak trzeba pilnować noobka, żeby nie deadnął, albo, żeby go resnąć. Myślę tutaj o farmieniu - bo to zajmuje mnostwo czasu...

Jeśli ma ktoś możliwość przesłania takich pomysłów do twórców srokinga - będę wdzięczny.

Offline

 

#4 2009-05-10 01:07:16

kurado

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-10
Posty: 26
Punktów :   
Nick: Likra0n_PL
Poziom: 66
Gildia: Dragonflame
Serwer: Olimpus

Re: NuConnector -> trojan

Hmm... mało pocieszające...

     Czy ktoś próbował uruchomić agbota bez nuconnectora? Czy jest to wogóle możliwe? Gdzieś wyczytałem, że niuconnector zabezpiecza przed DC.... ale nie jestem tego pewny...
W miarę i bardzo prosty w obsłudze jest SROking, z tym, ze ma pewne wady, takie jak: jest wolny, nie da się ustawić automatycznego tworzenia pt i potwierdzania przyjęcia do tego pt.
Nie wiem kto pracuje nad tymi bota, ale i tak należą się słowa uznania za pracę i to, że są udostępnione za darmo.
Przydała by się jeszcze opcja w bocie dla taxerów z resem i harmony - funkcja resowonia swojego noobka w pt, ewentualnie pozostałych (chociaż nie koniecznie bo zazwyczaj są afk) oraz bajer do ustawiania w wybranym miejscu harmony... Mowie o tym, gdyż walka o bezpieczne spoty jest walką z wiatrakami. Guzik z bota jeśli i tak trzeba pilnować noobka, żeby nie deadnął, albo, żeby go resnąć. Myślę tutaj o farmieniu - bo to zajmuje mnostwo czasu...

Jeśli ma ktoś możliwość przesłania takich pomysłów do twórców srokinga - będę wdzięczny.

tak srprox link :http://www.sendspace.pl/file/7FFYlvEz/


skan w własnym zakresie !!


jeśli myślisz że żyjesz chwilą słuchasz tylko hip-hopu i naśladujesz czyjś styl to nawet do mnie nie pisz takich jak ty traktuje jak wroga
własny  styl jest ważny liczy się tylko to że ci się podoba

Offline

 

#5 2009-05-11 17:11:42

berbec_PL

Administrator

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-02-09
Posty: 220
Punktów :   
Nick: Berbec
Poziom: 20
Gildia: B.R.A.K
Serwer: Eldorado

Re: NuConnector -> trojan

kurado pomaga

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bezele.pun.pl www.kp500x.pun.pl www.sm-manager.pun.pl www.ana-with-me.pun.pl www.wzlsrp.pun.pl